Інструменти підтримки та розвитку МСП від ЄБРР

Інструменти підтримки та розвитку МСП: проекти ЄБРР у межах ініціативи EU4Business в Україні

Зустріч із представниками ЄБРР щодо можливостей підтримки малих та середніх підприємства в Україні в рамках ініціативи ЄС EU4Business

1 березня о 18.00 Одеська бізнес-школа WAVE запрошує на зустріч із Одеськім офісом ЄБРР у форматі дискусії на тему: “Інструменти підтримки та розвитку МСП від ЄБРР ”.

Поговоримо про такі важливі сфери діяльності ЄБРР, як:

  1. Грантова допомога для бізнесу на впровадження консалтингових проектів.
  2. Кредитне фінансування.
  3. Тренінги та навчання для керівників підприємств.

Представники ЄБРР – координатори консалтингових проектів Денис Торхов та Юлія Ітигіна розповідатимуть про те, чим займається найбільший фінансовий інвестор України в напрямку підтримки малого та середнього бізнесу та як скористатися такою підтримкою. Спікери розкажуть про інструменти, які пропонує Європейський Союз через програму EU4Business, в рамках якої МСП можуть отримати підтримку для свого розвитку.

У 2016 році була підписана угода між ЄС та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо надання 40 млн євро на консультаційну, інформаційну, навчальну, фінансову та іншу підтримку МСП в Україні. Допомога серед іншого передбачає створення мережі Центрів інформаційної підтримки бізнесу (ЦіПБ – www.bisc.org.ua/) в 15 регіонах країни, метою якої є інформування бізнесу про існуючи для нього можливості на ринку.